ČÍM JE MORINGA KARIBSKÁ PROSPĚŠNÁ

Rádi bychom vám představili moringu karibskou. Moringa se nazývá též „zázračný strom nebo zázračná rostlina“.

susenyprasekmoringy

MORINGA CARIBBEAN je tropický strom, který se pěstuje a zpracovává na ostrově SVATÁ LUCIE V KARIBIKU.

Svými účinky na zdraví vás přesvědčí (stejně jako nás) o nesmírné síle přírody.

Moringa je bohatá na cenné živiny a životně důležité látky. Nachází se v ní vysoký obsah aminokyselin, které si lidský organismus nedokáže vyrobit sám. Jsou důležitým faktorem pro přenos kyslíku v těle, schopnost koncentrace a důležité funkce mozku.

V morinze byl zjištěn i vysoký podíl antioxidantů, které jsou nezbytné pro dobré fungování organismu, protože chrání naše tělo před volnými radikály, které mohou být často příčinou různých onemocnění.

Její listy obsahují velké množství vitamínů a minerálů. Najdete v nich vitamíny A, B, C, vitamíny rozpustné v tucích A, D, E, K. Dále vápník, hořčík, draslík, železo, zinek, omega–3 mastné kyseliny.

Zajímavý je také obsah zeatinu. Zeatin je vzácný prvek, který zpomaluje stárnutí buněk, což z něj dělá úžasný anti-aging faktor, který působí proti vráskám a vyznačuje se pozitivním účinkem na pokožku.

V ajurvédském léčitelství je moringa po staletí vysoce ceněna jako zázračný univerzální prostředek při různých běžných potížích.

Konzumace listů nebo prášku z moringy pomáhá při nedostatečné výživě nebo podvýživě, chudokrevnosti, kolísavém krevním tlaku, bolestech hlavy, sklonu k zánětům a kožním infekcím.

Dále pomáhá při problémech s cévami, astmatem, vysokým cholesterolem a štítnou žlázou. Listy působí protizánětlivě, působí jako prevence proti nachlazení a chřipce.

Velký úspěch má i u diabetiků, protože dokáže snižovat hladinu cukru v krvi. Je velkým pomocníkem proti únavě a stresu.

MORINGA ŘEŠÍ PROBLÉMY:
- s cévami,
- s astmatem,
- s diabetem - dokáže snížit hladinu cukru v krvi,
- s únavou a stresem,
- s chudokrevností,
- s kolísavým krevním tlakem,
- s vysokým cholesterolem,
- se záněty a kožními infekcemi,
- se štítnou žlázou,
- s bolestmi hlavy.

Pomáhá při Crohnově chorobě.


Moringa působí protizánětlivě a využívá se jako prevence proti chřipce a nachlazení.

Listy moringy obsahují více proteinů než vejce nebo jogurt, výrazně více železa než špenát a několikanásobně převyšují obsah vápníku v mléce. Proto je vhodná i pro vegany.

Mnohostranně využitelnou rostlinu moringu doporučujeme každému, kdo chce pokrýt svou denní potřebu mnoha důležitých vitamínů, minerálních látek a stopových prvků, aniž by musel sáhnout po synteticky vyráběných výživových doplňcích.

Velmi příjemná na pokožku je i kosmetika, která se z ní vyrábí, a to samozřejmě bez přidaných konzervantů, ropných derivátů a syntetických parfémů.

 Obsah složek přírodního původu v jednotlivých produktech je vždy 100 %.

 

Tento e-shop používá cookies. A díky tomu vám můžeme předložit tu nejlepší nabídku. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Děkujeme vám! Více informací zde.