ČAJ Z LISTŮ - 50 G

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Čerstvě vylouhované antioxidanty a fytonutrienty se přímo ve vašem šálku promění na přírodní voňavý elixír zdraví.

Dostupnost Momentálně nedostupné
200 Kč    
Kód produktu 79
Značka MORINGA caribbean
Kategorie ČAJ
 

ČAJ Z DRCENÝCH LISTŮ EKOLOGICKY PĚSTOVANÉHO STROMU MORINGA CARIBBEAN VE FORMĚ VÝLUHU JE SMĚSÍ ANTIOXIDANTŮ, PROTIZÁNĚTLIVÝCH A REGENERAČNÍCH LÁTEK.

INFORMACE O PRODUKTU

Moringa Caribbean je považována za superpotravinu pro její nutriční kvality a vysoký protizánětlivý, antioxidační a ochranný efekt. Ve východních kulturách byla používána jako prostředek k prevenci onemocnění jako je diabetes, kardiovaskulární a respirační onemocnění, zažívací potíže, artritida, anémie a další.

Vodní výluh (čaj) z moringy obsahuje vysokou koncentraci látek s antioxidační kapacitou, které zabraňují nebezpečné oxidaci molekul vrámci buněk organismu. Kromě antioxidantů mají hojné zastoupení protizánětlivé fytonutrienty, které zabraňují působení zánětlivých faktorů a zmírňují tak probíhající zánětlivé procesy, případně působí preventivně.

Významným účinkem čaje je také pozitivní efekt na hladinu glukózy a tuků a regulaci oxidačního stresu u diabetiků. Mnohé studie poukázaly na příznivý vliv pití čaje, které mělo na hladinu krevního cukru, jakož i ochranu kardiovaskulárního systému.

Čaj je vhodné připravovat během probíhajících běžných onemocnění, ale i jako prevence proti nim. Moringa má antibakteriální účinky a zároveň podporuje naši imunitu.

Pravidelným pitím čaje z Moringa Caribbean listů můžete dosáhnout toho, co potřebuje každý namáhaný organismus - proces uzdravování, čištění a revitalizace všech tělesných orgánů. Lahodný žlutozelený voňavý nápoj vám také napomůže k lepší náladě a vyrovnanosti.

Nejbohatší na nutrienty jsou ty listy, které jsou z organicky pěstovaných stromů moringy. Dalším kritériem je délka a teplota sušení. Ideální je pomalé šetrné sušení do 42°C, které umožní zachovat delikátní chuť listů, ale zejména všechny významné bioaktivní nutrienty. Při rychlém sušení za vysokých teplot se může část živin degradovat, to ovlivňuje barvu a vůni čaje.

 

Složení:

100 % Moringa Caribbean drcené listy

 

Příprava a užívání:

Sušené listy není vhodné zalévat vroucí vodou, případně vařit. Teplota vody při zalití listů by neměla přesáhnout 95°C. Sušené listy je možné kombinovat také s jinými bylinkami dle vlastního uvážení, ideální je kombinace se zázvorem pro maximalizování antioxidačního a protizánětlivého působení na organismus.

Pokud se moringa popíjí ve formě čaje, může se popíjet až 3× denně během dne vždy po 150-200 ml výluhu, který se vytvoří smícháním s asi 95°C vodou a 2 g sušené části rostliny. Louhujte 4 minuty.

Vhodný na denní používání, ideálně v kombinaci s práškem nebo tobolkami Moringa Caribbean pro maximální efekt na organismus.

 


Kvalita produktu:

Produkty Moringa Caribbean jsou tvořeny z čistých přírodních preparátů, za jejichž kvalitu firma zodpovídá. Pěstování moringy karibské probíhá na panenských plantážích sopečného ostrova Sv. Lucie v Karibiku, s přísně regulovaným sběrem, zpracováním a skladováním v souladu s nejpřísnějšími normami kladenými na daný typ materiálu, kontrolou hygieny a sterility.

Firma nabízí prvotřídní produkty, vysoce výživné, čisté, nechemické, bez pesticidů a bez herbicidů. Udržuje v nich všechny výživové prvky, původní barvu a vůni. Jejich moringové stromy jsou pěstovány podle nejpřísnějších norem pro organické zemědělství a následné zpracovávání probíhá v adekvátních zařízeních, opět v souladu s přísnými mezinárodními standardy. Během sušení, které má za úkol dostat vodu z listů čerstvé moringy, používají pouze velmi nízkou teplotu do 42°C. Výsledkem je ještě výživnější list moringy, než kdyby byl získán jiným způsobem sušení.

 
 
Tento e-shop používá cookies. A díky tomu vám můžeme předložit tu nejlepší nabídku. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Děkujeme vám! Více informací zde.