BLUE MORINGA FOR MEN - 120 KAPSLÍ

Neohodnoceno
 
  • 1 z 3
 

Extra elixír pro muže s unikátním účinkem na mužskou potenci, plodnost a kvalitu sexuálního života.

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 560 Kč    
Kód produktu 46
Značka MORINGA caribbean
Kategorie DOPLŇKY STRAVY
 

EXTRA PRO MUŽE - univerzální účinky Moringy Caribbean v ještě vylepšené "duo" kombinaci - 75% moringa prášek z listů a 25% moringa prášek ze semínek. Pozitivně působí na mužskou plodnost a potenci. Díky komplexu vitamínů (zejména vit. E), minerálů (zejména Zn) a aminokyselin (zejména vysoký obsah argininu) zlepšuje průtok krve, zvyšuje počet a kvalitu spermií, čímž dochází ke zlepšení erekce.

iNFORMACE O PRODUKTU

Základní složkou přípravku je sušený extrakt ze listů a semen moringy karibské (Moringa Carribean) s pozitivním účinkem na neuroendokrinní systém, motivaci a regulaci sexuálních funkcí.

Na molekulární úrovni je působení moringy dáno:

  • inhibicí specifického enzymu (PDE-5), což vede k zvýšenému prokrvení penisu, silné a stabilní erekci,
  • vysokou hladinou L-lysinu pro vyšší výdrž při sexu a opakovaný akt,
  • vysokým obsahem argininu, který je považován za viagru přírody, zlepšuje průtok krve a vylučování mužského růstového hormonu, pozitivně ovlivňuje hustotu a pohyblivost spermií.
  • koncentrací vitamínu E, který je označován za faktor plodnosti, podporuje činnost pohlavních orgánů, také pozitivně působí na potenci a plodnost,
  • přítomností zinku, který je nezbytný pro produkci spermií, zvyšuje jejich počet a zlepšuje jejich zdraví,
  • vlivem na hladinu testosteronu a produkovaných spermií,
  • modulačním účinkem na hladinu dopaminu,
  • vysokou koncentrací antioxidantů.

Z uvedeného vyplývá, že za základní mechanismus působení extraktu moringy se považuje synergické potlačování aktivity enzymu PDE-5 a zároveň aktivity MAOB, což vede ke zvýšení hladiny dopaminu a zabránění relaxaci svaloviny penisu.

Výzkum rovněž poukázal na vliv vitaminu E na krevní oběh a červené krvinky. Moringa obsahuje vysokou koncentraci vitamínu E a předpokládá se, že napomáhá při zlepšení cirkulace krve i v penisu.

Moringa obsahuje i relativně hodně zinku, takže její konzumace může výrazně zlepšit sexuální funkce a pomoci při problémech s erektilní dysfunkcí. Vícero studií ukázalo velmi jasný vztah mezi množstvím zinku a hladinou testosteronu. Studie také zkoumaly dopady vyrovnání hladiny zinku u starších mužů. Bylo prokázáno, že se zvyšujícím se obsahem zinku se hladina testosteronu u starší populace téměř zdvojnásobila. Moringa také obsahuje arginin, prekurzor oxidu dusnatého, který zvyšuje průtok krve i v penisu.

Všechny benefity moringy uvedené výše pomáhají zlepšit sexuální funkce jako vedlejší produkt ostatních přínosů pro zdraví, které moringa přirozeně poskytuje. Extrakt nebo výluh z listů a semen napomáhá mimo jiné normalizovat vysoký krevní tlak a tím koriguje ED (jelikož vyšší krevní tlak a jeho farmakologická léčba jsou často asociovány s ED).

Dlouhodobé a pravidelné užívání zvyšuje významně sexuální kondici a celkový zdravotní stav. Garantovaná kvalita a složení preparátů z vynikajících zdrojů vám může zajistit dokonalý zážitek z milování.

 

Složení:

100 % Moringa Carribean - extrakt semen a sušené listy

 

Obsah balení:

Balení obsahuje 120 kapslí.

Hmotnost kapsle je 425 mg.

Hmotnost balení je 63,6 g ± 5%.

 

Dávkování:

Denní dávka pro dospělé - 4 kapsle (2×2)

Užívejte po jídle pro vyšší biodostupnost a vstřebatelnost nutrientů.

Při dodržení doporučené denní dávky je možné dlouhodobé užívání. Vedlejší účinky užívání nebyly popsány.

 

Upozornění:

Před užíváním Moringa Caribbean - BLUE MORINGA FOR MEN TURBO se doporučuje užívat měsíc přípravek Moringa Caribbean - BLUE MORINGA FOR MEN (bez obsahu tribulus terrestris) během cyklování.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výživové doplňky nejsou náhradou vyvážené a pestré stravy.

Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25°C s dobře uzavřeným obalem. Chraňte před vlhkem, mrazem, sálavým teplem a přímým slunečním světlem. Uskladňujte mimo dosah dětí.

 


Kvalita produktu:

Produkty Moringa Caribbean jsou tvořeny z čistých přírodních preparátů, za jejichž kvalitu firma zodpovídá. Pěstování moringy karibské probíhá na panenských plantážích sopečného ostrova Sv. Lucie v Karibiku, s přísně regulovaným sběrem, zpracováním a skladováním v souladu s nejpřísnějšími normami kladenými na daný typ materiálu, kontrolou hygieny a sterility.

Firma nabízí prvotřídní produkty, vysoce výživné, čisté, nechemické, bez pesticidů a bez herbicidů. Udržuje v nich všechny výživové prvky, původní barvu a vůni. Jejich moringové stromy jsou pěstovány podle nejpřísnějších norem pro organické zemědělství a následné zpracovávání probíhá v adekvátních zařízeních, opět v souladu s přísnými mezinárodními standardy. Během sušení, které má za úkol dostat vodu z listů čerstvé moringy, používají pouze velmi nízkou teplotu do 42°C. Výsledkem je ještě výživnější list moringy, než kdyby byl získán jiným způsobem sušení.

 
Tento e-shop používá cookies. A díky tomu vám můžeme předložit tu nejlepší nabídku. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Děkujeme vám! Více informací zde.