BLUE MORINGA FOR MEN TURBO - 120 KAPSLÍ

Neohodnoceno
 
  • 1 z 4
 

Triple unikát, který přirozeným způsobem zvyšuje libido a podporuje samoregulaci testosteronu.

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 685 Kč    
Kód produktu 49
Značka MORINGA caribbean
Kategorie DOPLŇKY STRAVY
 

STIMULAČNÍ ÚČINEK NA MUŽSKÝ ORGANISMUS A CELKOVOU VITALITU MUŽE.

Turbo síla léčivých rostlin s afrodiziakálními účinky. Přirozeným způsobem podporuje zvýšení libida, pozitivně ovlivňuje produkci testosteronu, mužskou plodnost a erekci. Zvyšuje energii, výdrž a výkon.

informace o produktu

Základní složkou přípravku je sušený extrakt ze semen a listů moringy karibské (Moringa Carribean) s pozitivním účinkem na neuroendokrinní systém, motivaci a regulaci sexuálních funkcí.

Na molekulární úrovni je působení moringy dáno:

  • inhibicí specifického enzymu (PDE-5), což vede k zvýšenému prokrvení penisu, silné a stabilní erekci,
  • vysokou hladinou L-lysinu pro vyšší výdrž při sexu a opakovaný akt,
  • vysokým obsahem argininu, který je považován za viagru přírody, zlepšuje průtok krve a vylučování mužského růstového hormonu, pozitivně ovlivňuje hustotu a pohyblivost spermií,
  • vlivem na hladinu testosteronu a produkovaných spermií,
  • modulačním účinkem na hladinu dopaminu,
  • vysokou koncentrací antioxidantů.

 

Z uvedeného vyplývá, že za základní mechanismus působení extraktu moringy se považuje synergické potlačování aktivity enzymu PDE-5 a zároveň aktivity MAOB, což vede ke zvýšení hladiny dopaminu a zabránění relaxaci svaloviny penisu.

Druhou složkou přípravku je Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) ovlivňující hladinu mužského pohlavního hormonu - testosteronu. Testosteron ovlivňuje fyzickou sílu a výkonnost, jakož i sexuální žádostivost a intenzitu erekce. Účinnou látkou je protodioscin, steroidní saponin, který zvyšuje průtok krve v organismu. Protodioscin má vliv na prokrvení topořivých tělísek pohlavního orgánu a také zvyšuje produkci spermií, a to v závislosti na jeho koncentraci v sušeném preparátu. Účinek je výraznější u osob starších 40 let.

Třetí složkou je extrakt sušeného kořene rostliny Maca (Lepidum meyenii) dlouhodobě používané pro její afrodisiakální účinky. Je prokázáno, že extrakt kořene dodává organismu energii, zvyšuje výkonnost mozku, vytrvalost při sportu i sexu. Maca působí příznivě na vyvážení hladiny pohlavních hormonů. Pozitivně působí při problémech s prostatou, nedostatečnou tvorbou spermií a slabou erekcí.

Spojením uvedených tří složek vznikl unikátní rostlinný přípravek s maximálním účinkem na mužské libido. Pravidelné užívání zvyšuje významně sexuální kondici a celkový zdravotní stav. Garantované složení a kvalita preparátů z vynikajících zdrojů vám může zajistit dokonalý zážitek z milování.

 

Složení:

100 % Moringa Carribean, Tribulus terrestris, Lepidum meyenii, rostlinná celulóza, barviva: oxid titančitý a indigokarmín

 

Obsah balení:

Balení obsahuje 120 kapslí.

Hmotnost kapsle je 425 mg.

Hmotnost balení je 63,6 g ± 5%.

 

Dávkování:

Denní dávka pro dospělé - 4 kapsle (2×2)

Užívejte po jídle pro vyšší biodostupnost a vstřebatelnost nutrientů.

Při dodržení doporučené denní dávky je možné dlouhodobé užívání. Vedlejší účinky užívání nebyly popsány.

Pro maximalizaci efektu se doporučuje cyklování. Před užíváním Moringa Caribbean - BLUE MORINGA FOR MEN TURBO se doporučuje užívat měsíc přípravek Moringa Caribbean - BLUE MORINGA FOR MEN (bez obsahu tribulus terrestris) během cyklování.

 

Upozornění:

Pokud budete produkt užívat déle než 6 měsíců, doporučené množství denní dávky by mělo být sníženo na polovinu (2 kapsle - 1x1).

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výživové doplňky nejsou náhradou vyvážené a pestré stravy. Nevhodné pro děti a mládež do 18 let, těhotné a kojící ženy.

Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25°C s dobře uzavřeným obalem. Chraňte před vlhkem, mrazem, sálavým teplem a přímým slunečním světlem. Uskladňujte mimo dosah dětí.

 


Kvalita produktu:

Produkty Moringa Caribbean jsou tvořeny z čistých přírodních preparátů, za jejichž kvalitu firma zodpovídá. Pěstování moringy karibské probíhá na panenských plantážích sopečného ostrova Sv. Lucie v Karibiku, s přísně regulovaným sběrem, zpracováním a skladováním v souladu s nejpřísnějšími normami kladenými na daný typ materiálu, kontrolou hygieny a sterility.

Firma nabízí prvotřídní produkty, vysoce výživné, čisté, nechemické, bez pesticidů a bez herbicidů. Udržuje v nich všechny výživové prvky, původní barvu a vůni. Jejich moringové stromy jsou pěstovány podle nejpřísnějších norem pro organické zemědělství a následné zpracovávání probíhá v adekvátních zařízeních, opět v souladu s přísnými mezinárodními standardy. Během sušení, které má za úkol dostat vodu z listů čerstvé moringy, používají pouze velmi nízkou teplotu do 42°C. Výsledkem je ještě výživnější list moringy, než kdyby byl získán jiným způsobem sušení.

 
 
Tento e-shop používá cookies. A díky tomu vám můžeme předložit tu nejlepší nabídku. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Děkujeme vám! Více informací zde.