DIA MORINGA & GINGER CARIBBEAN - 120 KAPSLÍ

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Spojení dvou unikátních rostliných preparátů zázvoru lékařského a moringy karibské přináší výrazný efekt při hubnutí, snižování apetitu, podporuje vaše trávení a stabilizuje hladinu glukózy v krvi.

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 170 Kč    
Kód produktu 70
Značka MORINGA caribbean
Kategorie DOPLŇKY STRAVY
 

VYSOKÁ KVALITA ZÁZVOROVÉHO PRÁŠKU A MORINGY KARIBSKÉ ZARUČUJE ÚČINNOST TOHOTO PRODUKTU. NAJDETE V NĚM ZESÍLENÝ ANTIOXIDAČNÍ A PROTIZÁNĚTLIVÝ EFEKT DÍKY GINGEROLU A FYTOSTEROLŮM.

INFORMACE O PRODUKTU:

 

ANTIDIABETICKÉ ÚČINKY

Preparát obsahuje v každé kapsli 80% podíl prášku ze šetrně sušených listů moringy. V listech moringy se nachází vysoké množství jedinečných isothiokyanátů (MIC), které působí proti obezitě a zvyšování váhy, a prokázána byla i jejich anti-diabetická účinnost.

20 % obsahu kapsle je tvořen práškem ze zázvoru lékařského. Podle nejnovějších studií má konzumace zázvoru efekt na stabilizaci hladiny glukózy v krvi a působí preventivně na vznik kardiovaskulárních onemocnění. Příznivě ovlivňuje i hladinu triglyceridů a cholesterolu.

ANTIOXIDAČNÍ EFEKT

Primárním znakem užívání prášku z moringy je navyšování účinných antioxidantů v organismu, které ochraňují buňky ve slinivce břišní produkující inzulín a eliminují množství volných radikálů. Za tento efekt odpovídají zejména flavonoidy jako je kvercetin, ale také vysoký obsah vitamínu A, E a C, které jsou známé svým antioxidačním účinkem.

Zázvor obsahuje 6-gingerol, který výrazně potlačuje produkci vysoce reaktivních dusíkatých molekul a oxidů dusíku. Pomáhá tělu chránit zásoby glutationu (antioxidant a ničitel volných radikálů).

PROTIZÁNĚTLIVÝ EFEKT

Současné studie poukazují na silné protizánětlivé účinky extraktů z listů moringy. Fytochemická analýza potvrdila přítomnost kampferolu-3-glykosidu, a mastných kyselin jako je kyselina chlorogénna. Protizánětlivé účinky jsou maximalizovány přítomností flavonoidů a různých forem fytochemikálií v sušených listech moringy.

Zázvor je významný při léčbě zánětů a je vhodný na přirozenou úlevu od bolesti. V zázvoru je mnoho látek, které mu dodávají typickou chuť a vůni: zingeróny, shogaoly a gingeroly. Tyto oleje účinně působí proti virům, bakteriím, plísním a parazitům.

 

Složení:

Moringa Carribean, Zingiber officinale.

 

Obsah balení:

Balení obsahuje 60 kapslí.

Hmotnost kapsle je 250 mg.

Hmotnost balení je 21,3 g.

 

Dávkování:

Denní dávka pro dospělé - 4 kapsle (2×2)

Denní dávka pro teenagery - 2 kapsle

Užívejte po jídle pro vyšší biodostupnost a vstřebatelnost nutrientů.

 

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výživové doplňky nejsou náhradou vyvážené a pestré stravy.

Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25°C s dobře uzavřeným obalem. Chraňte před vlhkem, mrazem, sálavým teplem a přímým slunečním světlem. Uskladňujte mimo dosah dětí.

 


Kvalita produktu:

Produkty Moringa Caribbean jsou tvořeny z čistých přírodních preparátů, za jejichž kvalitu firma zodpovídá. Pěstování moringy karibské probíhá na panenských plantážích sopečného ostrova Sv. Lucie v Karibiku, s přísně regulovaným sběrem, zpracováním a skladováním v souladu s nejpřísnějšími normami kladenými na daný typ materiálu, kontrolou hygieny a sterility.

Firma nabízí prvotřídní produkty, vysoce výživné, čisté, nechemické, bez pesticidů a bez herbicidů. Udržuje v nich všechny výživové prvky, původní barvu a vůni. Jejich moringové stromy jsou pěstovány podle nejpřísnějších norem pro organické zemědělství a následné zpracovávání probíhá v adekvátních zařízeních, opět v souladu s přísnými mezinárodními standardy. Během sušení, které má za úkol dostat vodu z listů čerstvé moringy, používají pouze velmi nízkou teplotu do 42°C. Výsledkem je ještě výživnější list moringy, než kdyby byl získán jiným způsobem sušení.

 

 

 
Tento e-shop používá cookies. A díky tomu vám můžeme předložit tu nejlepší nabídku. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Děkujeme vám! Více informací zde.