MORINGA CARIBBEAN COMPLETE - 120 KAPSLÍ

Neohodnoceno
 
Novinka Efekt lupa
 • 1 z 2
 

Zázračné účinky moringy karibské posílené o přírodní vitamíny D, B12 a C, které podpoří vaši imunitu, zdraví, regeneraci a zároveň slouží jako prevence.

 

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 560 Kč    
Kód produktu 138
Značka MORINGA caribbean
Kategorie DOPLŇKY STRAVY
 

MORINGA CARIBBEAN COMPLETE obsahuje vysoce kvalitní prášek z listů stromu moringa obohaceného o přírodní vitamín D, vitamín B12 a extra dávku vitaminu C extrahovaného z šípkových plodů. COMPLETE je dokonalá a snadno vstřebatelná směs minerálů, vitamínů a antioxidantů přímo z naší přírody.

INFORMACE O PRODUKTU

Moringa karibská je v současné době považována za jednu z nejkomplexnějších superpotravin na světě. Je bohatým zdrojem hořčíku, vápníku, fosforu, železa, vitamínu E, A, ale také vitamínů skupiny B. K její naprosté dokonalosti a úplnému zdravotnímu účinku jí chybí pouze extra dávka vitamínů D, vitamínu C a B12. Tento produkt COMPLETE je obohacený právě o tyto chybějící vitamíny!

VITAMÍN D

Dostatečný příjem vitamínu D nezabezpečíme jen stravou. Do nedávna se nedostatek tohoto vitamínu spojoval jen s výskytem osteoporózy a později se přidala i snížená imunita a časté infekční choroby.

V současné době je význam vitamínu D spojován s prevencí některých závažných chorob:

 • kardiovaskulární choroby a vysoký krevní tlak
      
 • diabetes typu 1 a 2
    
 • neurodegenerativní choroby.

 

Za bolestí svalů a oslabeným imunitním systémem, případně potížím s postižením, můžeme hledat právě deficit tohoto vitamínu D. Toto jsou první varovné signály při jeho nedostatku. V tomto produktu COMPLETE je zajištěno nejen jeho dostatečné množství v denní dávce, ale také záruka vstřebání tohoto vitamínu. Moringa je zároveň zdrojem vápníku a hořčíku, bez něhož nemá doplnění vitamínu D význam.

 VITAMÍN B12

S nedostatkem vitamínu B12 bojují všichni ti, kteří se rozhodli pro veganství a vegetariánství nebo mají nevhodně poskládaný celkový příjem živin v jídelníčku. Problém nedostatku se projevuje zejména ve zvýšené koncentraci homocysteinu v těle, což vede ke zvýšenému riziku vzniku kardiovaskulárních chorob. Nedostatek vitamíinu B12 se může také projevit celkovou únavou a malátností, u dětí neprospívaním.

Produkt COMPLETE zajišťuje dostatečný přísun tohoto vitamínu pro děti i dospělé.

VITAMÍN C

Vitamín C patří mezi důležité nutriční látky, které také naše tělo neumí vyprodukovat a jsme závislí na jeho příjmu ze stravy. Faktem však je, že i přes naše úsilí se podaří přijmout jen malý dostatek tohoto vitamínu v běžném jídelníčku. Důvodem jsou enormní nároky našeho těla - v období stresu, různých onemocnění, infekcí, ale i cvičení a tréninku. Už dávno víme, že zejména v podzimním a zimním období je nezbytné ho průběžně doplňovat.

Právě proto je produkt COMPLETE obohacen o kvalitní zdroj vitaminu C - o extrakt z šípkových plodu, který je spolu s rakytníkem jedním z nejlepších přírodních darů vitamínu C.

MORINGA CARRIBEAN

Vědecké studie dokázaly, že listy moringy vykazují pozitivní účinky na organismus díky různorodému obsahu přírodních účinných látek (polyfenoly, flavonoidy, vitamíny, aminokyseliny, tatíny, alkaloidy). Díky vitamínu s antioxidačním účinkem podporuje moringa zdravý růst a vývoj buněk, má anti-aging efekt a dochází ke zvyšování imunity. Prostřednictvím další důležité skupiny vitamínů B (B1 - tiamín, B2 - riboflavín, B3, B6 - pyridoxín) působí na stabilitu důševní činnosti, stimuluje činnost mozku, zabraňuje působení toxinů v organismu.

 

KDY SE ROZHODNOUT PRO MORINGA CARIBBEAN COMPLETE   

 • pokud se cítíte dlouhodobě unaveni
      
 • časté nemocnosti a snížené imunitě
      
 • při častých zánětlivých onemocněních
     
 • při prevenci před kardiovaskulárními chorobami, diabetem a chronickými civilizačními chorobami
      
 • při prevenci osteoporózy
     
 • pro antioxidační a protizánětlivé účinky

 

Složení:

Prášek z mladých listů Moringa Caribbean, kyselina L-askorbová – sušený extrakt ze šípku (Rosehip), vitamín D (cholekalciferol), vitamín B12 (kyanokobalamín), celulóza, barviva: oxid železitý žlutý, oxid železitý červený, titánium dioxid.

 

Obsah balení:

Balení obsahuje 120 kapslí kvalitní MORINGY CARIBBEAN.

Hmotnost kapsle je 447 mg ± 5%.

Hmotnost balení je 53,6 g ± 5%.

 

Dávkování:

Denní dávka pro dospělé - 4 kapsle (2 ráno x 2 večer)

Denní dávka pro děti od 3 let - 18 let - 2 kapsle (1 ráno x 1 večer)

Kapsle užívejte po jídle pro vyšší biodostupnost a vstřebatelnost nutrientů, zapijte 200 ml vody.

Nebyly popsány žádné vedlejší účinky užívání.

 

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výživové doplňky nejsou náhradou vyvážené a pestré stravy.

Nevhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy.

Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25°C s dobře uzavřeným obalem. Chraňte před vlhkem, mrazem, sálavým teplem a přímým slunečním světlem. Uskladňujte mimo dosah dětí.

 


Kvalita produktu:

Produkty Moringa Caribbean jsou tvořeny z čistých přírodních preparátů, za jejichž kvalitu firma zodpovídá. Pěstování moringy karibské probíhá na panenských plantážích sopečného ostrova Sv. Lucie v Karibiku, s přísně regulovaným sběrem, zpracováním a skladováním v souladu s nejpřísnějšími normami kladenými na daný typ materiálu, kontrolou hygieny a sterility.

Firma nabízí prvotřídní produkty, vysoce výživné, čisté, nechemické, bez pesticidů a bez herbicidů. Udržuje v nich všechny výživové prvky, původní barvu a vůni. Jejich moringové stromy jsou pěstovány podle nejpřísnějších norem pro organické zemědělství a následné zpracovávání probíhá v adekvátních zařízeních, opět v souladu s přísnými mezinárodními standardy. Během sušení, které má za úkol dostat vodu z listů čerstvé moringy, používají pouze velmi nízkou teplotu do 42°C. Výsledkem je ještě výživnější list moringy, než kdyby byl získán jiným způsobem sušení.

 
Tento e-shop používá cookies. A díky tomu vám můžeme předložit tu nejlepší nabídku. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Děkujeme vám! Více informací zde.