MORINGA CARIBBEAN PREMIUM - 120 KAPSLÍ

Neohodnoceno
 
  • 1 z 4
 

Prvotřídní komplexní doplněk klíčových nutrientů se synergickým efektem pro více vaší životní energie a zdraví, pro snížení vašeho apetitu a podporu štíhlosti.

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 560 Kč    
Kód produktu 58
Značka MORINGA caribbean
Kategorie DOPLŇKY STRAVY
 

PRÁŠEK ZE SUŠENÝCH MLADÝCH LISTŮ MORINGA CARIBBEAN V KAPSLÍCH

Vitaminové a minerálové složení listů moringy pomáhá při problémech s cévami, astmatu či Crohnově chorobě. Antioxidační efekt s protinádorovým účinkem. Modulační efekt při anémii, vysokém krevním tlaku, vysokém cholesterolu, diabetu, problémech se štítnou žlázou a ledvinových potížích. Silný protizánětlivý účinek je nápomocný při revmatoidních onemocněních, otocích a potlačování bolesti. Antibakteriální, antimikrobiální a antivirální efekt a vliv na povzbuzení imunitních procesů. Může zlepšit stav při bolestech hlavy a migrénách.

INFORMACE O PRODUKTU

Moringa Caribbean je všestranný doplněk stravy. Sušený prášek představuje kombinaci nutričních a medicínských fytochemikálií. Asi nejvíce vyzdvihován je obsah vitamínu A ve formě karotenu (ve 100 g moringy je 10 násobek obsahu mrkve), vitamínu C (12 násobek obsahu pomerančů), vápníku (17 násobek obsahu v mléce), draslíku (15 násobek obsahu v banánech), železa (25 násobek obsahu ve špenátu) a proteinů (9 násobně více obsahu než v jogurtu). Významným atributem je biologická dostupnost a vstřebatelnost čistě přírodních mikronutrientů v lidském organismu. Při komplexním pohledu najdeme v morinze vitamíny B1, B2, B3, ale i vitamíny rozpustné v tucích - A, D, E a K a množství minerálů - kromě zmíněných i měď, fosfor, zinek a další.

Moringa je také zdrojem 46 přírodních antioxidantů. Její listy obsahují převážně karotenoidy a flavonoidy.

Antioxidační efekt působí proti rakovině prostaty, ale i problémům s pokožkou, sleduje se protinádorový účinek extraktu listů. Modulační efekt byl zjištěn při anémii, vysokém krevním tlaku, diabetu, vysokém cholesterolu, problémech se štítnou žlázou a ledvinových potížích.

Silný protizánětlivý účinek je nápomocný při revmatoidních onemocněních, potlačování bolesti a otocích. Napomáhá i při různých trávicích problémech. V mnoha případech se ukázal antibakteriální, antimikrobiální a antivirální efekt a vliv na povzbuzení imunitních procesů. Má detoxikační účinek a dokonce neuroprotektivní charakter. Může zlepšit stav při migrénách a bolestech hlavy.

Listy působí protizánětlivě a jako prevence proti chřipce a nachlazení. Osvědčila se i diabetikům, protože dokáže snižovat hladinu cukru v krvi. Také pomáhá v boji proti únavě a stresu.

Moringa nezapomíná ani na ženy. Vzácný prvek zeatin zpomaluje stárnutí buněk, což z něj dělá úžasný anti-aging faktor působící proti vráskám, vyznačujícím se pozitivním účinkem na pokožku. Působení zeatinu podrobně studovala mnohá výzkumná centra (např. Dánské centrum pro molekulární gerontologii).

 

Obsah balení:

Balení obsahuje 120 kapslí nejkvalitnější Moringy Caribbean.

Hmotnost kapsle je 453 mg.

Hmotnost balení je 67 g.

 

Dávkování:

Denní dávka pro dospělé - 4 kapsle (2×2)

Denní dávka pro teenagery - 2 kapsle

Denní dávka pro děti od 3 let - 1 kapsle

Užívejte po jídle pro vyšší biodostupnost a vstřebatelnost nutrientů.

 

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výživové doplňky nejsou náhradou vyvážené a pestré stravy.

Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25°C s dobře uzavřeným obalem. Chraňte před vlhkem, mrazem, sálavým teplem a přímým slunečním světlem. Uskladňujte mimo dosah dětí.

 


Kvalita produktu:

Produkty Moringa Caribbean jsou tvořeny z čistých přírodních preparátů, za jejichž kvalitu firma zodpovídá. Pěstování moringy karibské probíhá na panenských plantážích sopečného ostrova Sv. Lucie v Karibiku, s přísně regulovaným sběrem, zpracováním a skladováním v souladu s nejpřísnějšími normami kladenými na daný typ materiálu, kontrolou hygieny a sterility.

Firma nabízí prvotřídní produkty, vysoce výživné, čisté, nechemické, bez pesticidů a bez herbicidů. Udržuje v nich všechny výživové prvky, původní barvu a vůni. Jejich moringové stromy jsou pěstovány podle nejpřísnějších norem pro organické zemědělství a následné zpracovávání probíhá v adekvátních zařízeních, opět v souladu s přísnými mezinárodními standardy. Během sušení, které má za úkol dostat vodu z listů čerstvé moringy, používají pouze velmi nízkou teplotu do 42°C. Výsledkem je ještě výživnější list moringy, než kdyby byl získán jiným způsobem sušení.

 

 
Tento e-shop používá cookies. A díky tomu vám můžeme předložit tu nejlepší nabídku. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Děkujeme vám! Více informací zde.