MORINGA CARIBBEAN STANDARD - 60 KAPSLÍ

Neohodnoceno
 
  • 1 z 4
 

Je právem nazýván přírodním multivitamínem a multiminerálem s unikátními aminokyselinami, které zvýší vaši imunitu, energii a má více než pozitivní vliv na vaše celkové zdraví.

Dostupnost Momentálně nedostupné
780 Kč    
Kód produktu 52
Značka MORINGA caribbean
Kategorie DOPLŇKY STRAVY
 

PRÁŠEK ZE SUŠENÝCH stonků A listů MORINGA CARIBBEAN V KAPSLÍCH

Moringa Caribbean je pěstována ekologickým způsobem ve vulkanické oblasti ostrova Sv. Lucie. Prášek je vyroben ze šetrně sušených stonků a listů stromu moringa. Vysoká dávka vitamínů, minerálů, esenciálních aminokyselin a antioxidantů přispívá ke zdraví, vitalitě a regeneraci organismu. Ochraňuje buňky před volnými radikály díky vysoké koncentraci antioxidantů.

informace o produktu

Moringa Caribbean je všestranný doplněk stravy. Sušený prášek představuje kombinaci nutričních a medicínských fytochemikálií. Asi nejvíce vyzdvihován je obsah vitamínu A ve formě karotenu (ve 100 g moringy je 10násobek obsahu mrkve), vitamínu C (12násobek obsahu pomerančů), vápníku (17násobek obsahu v mléce), draslíku (15násobek obsahu v banánech), železa (25násobek obsahu ve špenátu) a proteinů (9násobně více obsahu než v jogurtu). Významným atributem je biologická dostupnost a vstřebatelnost čistě přírodních mikronutrientů v lidském organismu. Při komplexním pohledu najdeme v morinze vitamíny B1, B2, B3, ale i vitamíny rozpustné v tucích - A, D, E a K a množství minerálů - kromě zmíněných i měď, fosfor, zinek a další.

Moringa je také zdrojem 46 přírodních antioxidantů. Její listy obsahují převážně karotenoidy a flavonoidy.

Antioxidační efekt působí proti rakovině prostaty, ale i problémům s pokožkou, sleduje se protinádorový účinek extraktu listů. Modulační efekt byl zjištěn při anémii, vysokém krevním tlaku, diabetu, vysokém cholesterolu, problémech se štítnou žlázou a ledvinových potížích.

Silný protizánětlivý účinek je nápomocný při revmatoidních onemocněních, potlačování bolesti a otocích. Napomáhá i při různých trávicích problémech. V mnoha případech se ukázal antibakteriální, antimikrobiální a antivirální efekt a vliv na povzbuzení imunitních procesů. Má detoxikační účinek a dokonce neuroprotektivní charakter. Může zlepšit stav při migrénách a bolestech hlavy.

Listy působí protizánětlivě a jako prevence proti chřipce a nachlazení. Osvědčila se i diabetikům, protože dokáže snižovat hladinu cukru v krvi. Také pomáhá v boji proti únavě a stresu.

Moringa nezapomíná ani na ženy. Vzácný prvek zeatin zpomaluje stárnutí buněk, což z něj dělá úžasný anti-aging faktor působící proti vráskám, vyznačujícím se pozitivním účinkem na pokožku. Působení zeatinu podrobně studovala mnohá výzkumná centra (např. Dánské centrum pro molekulární gerontologii).

 

Obsah balení:

Balení obsahuje 60 kapslí kvalitní Moringy Caribbean.

Hmotnost kapsle je 424 mg.

Hmotnost balení je 31,4 g.

 

Dávkování:

Denní dávka pro dospělé - 4 kapsle (2×2)

Denní dávka pro teenagery - 2 kapsle

Denní dávka pro děti od 3 let - 1 kapsle

Kapsle užít po jídle pro vyšší biodostupnost a vstřebatelnost nutrientů.

 

Upozornění:

Nevhodné pro děti do tří let a těhotné ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výživové doplňky nejsou náhradou vyvážené a pestré stravy.

Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25°C s dobře uzavřeným obalem. Chraňte před vlhkem, mrazem, sálavým teplem a přímým slunečním světlem. Uskladňujte mimo dosah dětí.

 


Kvalita produktu:

Produkty Moringa Caribbean jsou tvořeny z čistých přírodních preparátů, za jejichž kvalitu firma zodpovídá. Pěstování moringy karibské probíhá na panenských plantážích sopečného ostrova Sv. Lucie v Karibiku, s přísně regulovaným sběrem, zpracováním a skladováním v souladu s nejpřísnějšími normami kladenými na daný typ materiálu, kontrolou hygieny a sterility.

Firma nabízí prvotřídní produkty, vysoce výživné, čisté, nechemické, bez pesticidů a bez herbicidů. Udržuje v nich všechny výživové prvky, původní barvu a vůni. Jejich moringové stromy jsou pěstovány podle nejpřísnějších norem pro organické zemědělství a následné zpracovávání probíhá v adekvátních zařízeních, opět v souladu s přísnými mezinárodními standardy. Během sušení, které má za úkol dostat vodu z listů čerstvé moringy, používají pouze velmi nízkou teplotu do 42°C. Výsledkem je ještě výživnější list moringy, než kdyby byl získán jiným způsobem sušení.

 
Tento e-shop používá cookies. A díky tomu vám můžeme předložit tu nejlepší nabídku. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Děkujeme vám! Více informací zde.