RED MORINGA SPORT - 120 KAPSLÍ

Neohodnoceno
 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Jedinečná kombinace pro mužský sportovní výkon. Zvýší efektivitu vašeho tréninku, fyzické výdrže a podpoří budování svalů a vitalitu.

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 560 Kč    
Kód produktu 64
Značka MORINGA caribbean
Kategorie DOPLŇKY STRAVY
 

IDEÁLNÍ DUO-EFEKT JAKO DÍLO PŘÍRODY BEZ NEGATIVNÍCH DOPADŮ NA VÁŠ ORGANISMUS!

Přírodní produkt RED Moringa SPORT je nabitý těmi nejúčinnějšími látkami přírodní povahy podporující vitalitu, energii a sportovní výkon muže. V každé kapsli najdete prášek z listů moringy pěstované na plantážích v Karibiku v kontrolované kvalitě a z extraktu kořene rostliny Tribulus terrestris s obsahem saponinů nad 90 %.

informace o produktu

TRIBULUS TERRESTRIS

Extrakt z kořene Tribulus terrestris je známý zejména obsahem tzv. saponinů. Steroidní saponiny (známé jako saraponíny) jsou klíčové elementy při tvorbě steroidů. Na rozdíl od anabolických steroidů, saraponíny jsou přírodní prekurzory se stejným efektem, jako anabolické steroidy. Podporují růst svalové hmoty a zvyšují hladinu testosteronu, avšak na rozdíl od syntetických anabolik jsou bezpečné.

Saraponíny mohou pozitivně ovlivnit hladiny testosteronu následujícími způsoby:

  • podporují uvolňování LH (luteinizační hormon)
  • zvyšují citlivost tolerance organismu na androgeny
  • zvyšují hladinu molekul DHEA (prekurzor testosteronu)

 

Bylo prokázáno, že užíváním saponinů při intenzivních trénincích dochází ke zvyšování efektivity a výdrže, ale také k rychlejšímu budování svalové hmoty. Množství doplňků na současném trhu obsahuje extrakt kořene Tribulus s nízkým obsahem saponinů, resp. nízkým obsahem protodioscinu - takže očekávaný efekt se ani při dlouhodobém užívání nedostaví.

RED Moringa SPORT obsahuje Tribulus terrestris s obsahem saponinů nad 90 %!

MORINGA CARIBBEAN

Vědecké studie prokázaly, že listy moringy vykazují blahodárné účinky na organismus díky pestrému obsahu přírodních účinných látek (polyfenoly, flavonoidy, vitamíny, aminokyseliny, alkaloidy, taniny). Díky vitamínům s antioxidačním efektem podporuje moringa zdravý růst a buněčný vývoj, má anti-aging efekt a zvyšuje imunitní projevy organismu, což je velmi důležité právě pro sportovce. Prostřednictvím další důležité skupiny vitamínů B (B1 - thiamin, B2 - riboflavin, B3, B6 - pyridoxin) působí na stabilizaci duševní činnosti, inhibuje působení toxinů v organismu a stimuluje mozkovou činnost.

Kombinace prášku z listů moringy a extraktu z kořene tribulus s obsahem saponinů nad 90 % působí na organismus sportovce komplexně a synergicky.

PODPORUJE:

  • sportovní výkon
  • aktivaci energetických rezerv
  • regeneraci po výkonu
  • eliminuje možné zranění

 

Vysoký obsah aminokyselin obsažených v samotné morinze doplňuje celkový aminokyselinový pool sportovce. Přítomnost argininu spolu s působením tribulus významně ovlivňuje vylučování testosteronu.

 

Složení:

Prášek z listů Moringa Carribean, extrakt z kořene Tribulus terrestris, želatina, barviva: azorubin, oxid železitý, oxid titaničitý

(v 1 kapsli - 250 mg prášek Moringa Carribean, 180 mg extrakt Tribulus terrestris, želatina, barviva:azorubin, oxid železitý, oxid titaničitý)

Obsah saponinů v Tribulus terrestris: nad 90 %

 

Obsah balení:

Balení obsahuje 120 kapslí.

Hmotnost kapsle je 530 mg ± 5%.

Hmotnost balení je 63,48 g.

 

Dávkování:

Denní dávka pro dospělé nad 18 let - 4 kapsle (2×2)

Užívejte po jídle pro vyšší biodostupnost a vstřebatelnost nutrientů.

Dlouhodobé užívání by nemělo přesáhnout 3 měsíce. Po minimální 2 týdenní přestávce je možné v užívání pokračovat se stejným dávkováním. Vedlejší účinky užívání nebyly popsány.

Pro sportovce se doporučuje 800 mg extraktu Tribulus terrestris denně (s obsahem saponinů od 45 %).

Ideální je začít s dvojnásobnou dávkou během prvních dvou týdnů užívání (nebo užívat doplněk s obsahem saponinů 90 %).

 

Upozornění:

Není vhodné pro děti, pro mladé muže do 18 let a ženy.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výživové doplňky nejsou náhradou vyvážené a pestré stravy.

Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25°C s dobře uzavřeným obalem. Chraňte před vlhkem, mrazem, sálavým teplem a přímým slunečním světlem. Uskladňujte mimo dosah dětí.

 


Kvalita produktu:

Produkty Moringa Caribbean jsou tvořeny z čistých přírodních preparátů, za jejichž kvalitu firma zodpovídá. Pěstování moringy karibské probíhá na panenských plantážích sopečného ostrova Sv. Lucie v Karibiku, s přísně regulovaným sběrem, zpracováním a skladováním v souladu s nejpřísnějšími normami kladenými na daný typ materiálu, kontrolou hygieny a sterility.

Firma nabízí prvotřídní produkty, vysoce výživné, čisté, nechemické, bez pesticidů a bez herbicidů. Udržuje v nich všechny výživové prvky, původní barvu a vůni. Jejich moringové stromy jsou pěstovány podle nejpřísnějších norem pro organické zemědělství a následné zpracovávání probíhá v adekvátních zařízeních, opět v souladu s přísnými mezinárodními standardy. Během sušení, které má za úkol dostat vodu z listů čerstvé moringy, používají pouze velmi nízkou teplotu do 42°C. Výsledkem je ještě výživnější list moringy, než kdyby byl získán jiným způsobem sušení.

 
 
 
Tento e-shop používá cookies. A díky tomu vám můžeme předložit tu nejlepší nabídku. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Děkujeme vám! Více informací zde.