VÁŠ BALÍČEK ZDRAVÍ

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Proces detoxikace, uzdravování a péče o organismus čeká na váš pokyn ke startu.

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 680 Kč    
Kód produktu 124
Značka MORINGA caribbean
Kategorie ZELENÉ BALÍČKY
 

BALÍČEK VAŠEHO ZDRAVÍ

 

Unikátní balíček zdraví připravený speciálně pro vás. Pokud už vás dohání jarní únava, podzimní sklíčenost nebo prostě jen potřebujete příliv vitality, energie a radosti, obdarujte sebe nebo své nejbližší. Nastartujete tak proces detoxikace, uzdravování, ale také péče o svůj organismus.

 

BALÍČEK ZDRAVÍ obsahuje:

Moringa Caribbean PREMIUM

120 kapslí s obsahem prášku z výběrových sušených mladých listů stromu moringa doplní chybějící minerály, vitamíny a bioaktivní látky. Podpoří imunitu a správné fungování metabolismu, působí preventivně proti zánětlivým a civilizačním chorobám, povzbudí váš organismus a duševní pohodu.

Moringa Caribbean Čaj z listov sypaný 50 g

Čaj z listů - sypaný

50g drcených sušených listů z moringy s vysokou koncentrací antioxidantů a protizánětlivých látek. Ideální při diabetu a kardiovaskulárních problémech. Lahodný žlutozelený voňavý nápoj vám napomůže k lepší náladě a vyrovnanosti. Lze ho kombinovat i s jinými bylinkami.


Zelená čokoláda

70g lahodná delikatesa pro milovníky originálních sladkostí nejen s překrásným dekorativním vzhledem, ale i chuťovým kontrastem díky lyofilizovaným kouskům ovoce. Ve vašem balíčku zdraví vás překvapí jedna z pěti druhů chutných zelených čokolád.

 


Kvalita produktu:

Produkty Moringa Caribbean jsou tvořeny z čistých přírodních preparátů, za jejichž kvalitu firma zodpovídá. Pěstování moringy karibské probíhá na panenských plantážích sopečného ostrova St. Lucia v Karibiku, s přísně regulovaným sběrem, zpracováním a skladováním v souladu s nejpřísnějšími normami kladenými na daný typ materiálu, kontrolou hygieny a sterility.

Firma nabízí prvotřídní produkty, vysoce výživné, čisté, nechemické, bez pesticidů a bez herbicidů. Udržuje v nich všechny výživové prvky, původní barvu a vůni. Jejich moringové stromy jsou pěstovány podle nejpřísnějších norem pro organické zemědělství a následné zpracovávání probíhá v adekvátních zařízeních, opět v souladu s přísnými mezinárodními standardy. Během sušení, které má za úkol dostat vodu z listů čerstvé moringy, používají pouze velmi nízkou teplotu do 42°C. Výsledkem je ještě výživnější list moringy, než kdyby byl získán jiným způsobem sušení.

 
Tento e-shop používá cookies. A díky tomu vám můžeme předložit tu nejlepší nabídku. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Děkujeme vám! Více informací zde.