ZKUŠENOSTI ZÁKAZNÍKŮ S MORINGOU KARIBSKOU

 

„Moringu mohu jen doporučit. Mám dvě děti a, co vám budu vyprávět, mnoho času na relax není, o spánku už nemluvě. Po prvním užití tabletek jsem pocítila do hodinky příval energie, až mě samotnou překvapilo, jak je to účinné. Ten pocit vydržel dlouho, ale nebojte, spánek to nenarušuje. Naopak i k usínání potřebujete energii a s přetaženým tělem se usíná hůře, alespoň mně, než se uklidním.

Třeba to máte podobně, tak neváhejte a vyzkoušejte.

Pokud neradi polykáte tablety, mají i moringu v prášku, která je vhodná do šejku nebo smoothies. Co se týká chuti, je to zeleň, ale ne výrazná podobná sušené kopřivě nebo ječmenu. A pro milovníky čaje mají také na výběr.

Kdo máte velké vypětí nebo chcete investovat do zdraví, mohu vřele doporučit. Skrývá i řadu vitamínů.“

Bc. Marie Růžičková, fyzioterapeutka a maminka na mateřské 

----------

„Jako nutriční specialistka často vídám nedostatky v naší výživě. Při analýze stravování odhaluji chybějící nutrienty, které ovlivňují následně naše zdraví a vitalitu.

Moringa karibská je efektivním a jednoduchým řešením na doplnění nedostatku vitamínů, minerálů, ale i antioxidantů. Přesvědčila mě složením, kvalitou, ale zejména účinky při dlouhodobém užívání.”

RNDr. Barbara Sviežená, PhD., nutriční specialistka

----------

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento e-shop používá cookies. A díky tomu vám můžeme předložit tu nejlepší nabídku. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Děkujeme vám! Více informací zde.